O Nas

Jedyny producent sukien ślubnych w Olsztynie

Zaprojektuj suknię ślubną i zrealizuj z nami swoje marzenia.

Nieskazitelny materiał, wyjątkowe koronki i precyzyjne wykończenie - to cechy, które charakteryzują suknie ślubne tworzone przez nas od lat.

Producent sukien ślubnych - doradzamy i stylizujemy.

O nas

Właścicielką firmy jest Eugenia Janczarek - projektantka, krawcowa oraz menadżerka. Doskonale rozumie potrzeby swoich klientek, zawsze służy fachową poradą. Jest perfekcjonistką, dzięki temu spełnia marzenia wielu kobiet o niepowtarzalnej kreacji.

Pani Eugenia zajmuje się projektowaniem i szyciem od blisko trzydziestu lat. Przez ten czas zgromadziła olbrzymią wiedzę, poznała trendy i sekrety kunsztu krawieckiego, pracowała z najlepszymi w branży. Dzisiaj oferuje swój talent i doświadczenie we własnym salonie sukien ślubnych Virginia.

Projekty klientek

Każda klientka traktowana jest indywidualnie. Suknie szyte są na figurę konkretnej klientki, jest to bardzo ważne zwłaszcza dla pań o nietypowych wymiarach.

Do wykonania indywidualnego zamówienia wystarczy przynieść zdjęcie lub rysunek sukni. W razie wątpliwości projekt zostanie omówiony z klientką. Zawsze służymy życzliwą poradą.

Przykładowe projekty

Producent sukni ślubnych Eugenia Janczarek oferuje

- projektowanie i wykonanie sukien ślubnych według autorskiej kolekcji salonu Virginia, a także ze zdjęć lub własnych pomysłów klientek według indywidualnego zamówienia,
- doradztwo w ramach doboru odpowiedniego fasonu do sylwetki i urody klientki,
- wypożyczanie sukien – więcej na ten temat w dziale "Wypożyczalnia",
- modne dodatki: wianki, kwiatowe ozdoby do włosów, niepowtarzalna biżuteria, stroiki, welony, buty ślubne.

Niepowtarzalne kreacje wymagają wyjątkowego zaangażowania, dlatego podczas pracy korzystamy z tkanin, materiałów oraz „półproduktów” najlepszej jakości, często sprowadzanych z zagranicy. Zachowujemy przy tym bardzo atrakcyjne ceny.

Szyjemy także suknie do innych salonów mody ślubnej - zapraszamy do współpracy.